Privātuma politika

Šajā privātuma politikā ir aprakstīta informācija, kā mēs ievācam un izmantojam jūsu personas datus mūsu vietnes apmeklējuma laikā saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un ar to saistītajiem datu aizsardzības tiesību aktiem Latvijas Republikā.

Personas datu apstrāde tīmekļa vietnē

Ja apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, Ordoline var saglabāt datus, ko saņemat, reģistrējoties: IP adrese, tīkla un atrašanās vietas dati utt. Dati tiek glabāti, izmantojot sīkdatnes un citas līdzīgas tehnoloģijas.
Ja nevēlaties, lai mēs piekļūtu jūsu personas datiem mūsu tīmekļa vietnē, iesakām jums aktivizēt privātās pārlūkošanas sistēmu pārlūkprogrammā.

Ar mājaslapas palīdzību var reģistrēties norādītajās zobārstniecības klīnikās, norādot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs). Šī informācija tiks pārsūtīta uz jūsu izvēlēto zobārstniecības klīniku.

Sadaļā “Ārstiem” zobārstniecības speciālistiem ir iespējams reģistrēties kursiem un semināriem, norādot savu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs, darba vieta). Šos personas datus Ordoline apstrādā tikai apmācību organizēšanas nolūkos.

Jūs varat arī dot savu piekrišanu, lai Ordoline apstrādātu jūsu personas datus (vārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs) tiešā mārketinga nolūkos.

Personas datu apstrāde tiešā mārketinga vajadzībām

Mēs cenšamies nodrošināt, lai informācija, ko jums nosūtām, būtu jums pieņemama un noderīga, un mēs cītīgi strādājam, lai sniegtā informācija un piedāvājumi būtu pilnībā saistīti ar mūsu darbību. Šī iemesla dēļ Ordoline apstrādās jūsu personas datus (vārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru) tikai tiešā mārketinga nolūkos un tikai ar jūsu nepārprotamu piekrišanu.

Personas dati tiešā mārketinga nolūkiem var tikt izmantoti šādās situācijās:

  • E-pasta vēstule ar Ordoline piedāvājumiem.
  • E-pastā nosūtīta informācija par jaunumiem saistībā ar Ordoline darbību.
  • E-pasta ielūgumi uz semināriem, atvērtajām dienām un citiem līdzīgiem pasākumiem.

Jūs jebkurā laikā varat atteikties no savu personas datu apstrādes tiešā mārketinga nolūkos, sazinoties ar info@ordoline.com. Tāpat ir svarīgi uzsvērt, ka jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, kurus mēs saglabājam.

Personas datu saņēmēji

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Ordoline izmanto dažus pakalpojumu sniedzējus, kas ir atbildīgi par jūsu datu apstrādi. Šie uzņēmumi ir reklāmas, mārketinga, IT programmatūras un atbalsta pakalpojumu sniedzēji, kuriem jūsu personas dati tiek izpausti tikai tiktāl, cik tas ir nepieciešams šo pakalpojumu nodrošināšanai.

Datu uzglabāšanas periods

Atkarībā no tiesību aktu prasībām un jūsu personas datu veida, jūsu personas dati tiek uzglabāti līdz 3 gadiem. Tiešā mārketinga nolūkos apstrādātie dati tiek glabāti 2 gadus no jūsu piekrišanas dienas. Apmācību organizēšanas nolūkos apstrādātie personas dati tiek glabāti 3 gadus

Ko mēs darām, lai aizsargātu jūsu datus?

Jūsu personas dati (vārds, uzvārds, e-pasta adrese, tālruņa numurs u.c.) ir aizsargāti pret šo datu nozaudēšanu, neatļautu izmantošanu vai izmainīšanu bez juridiska pamatojuma.
Tā kā mūs pastāvīgi interesē laba datu aizsardzības prakse un atbilstoši tehniskie līdzekļi, mēs rūpējamies, lai jūsu personas dati tiktu izmantoti tikai kvalitatīva un pieejama pakalpojuma sniegšanai. Mēs izmantojam tikai uzticamus fiziskos un tehniskos līdzekļus, lai aizsargātu visu klientu informāciju.

Jūsu tiesības

Jums ir šādas tiesības attiecībā uz jūsu personas datiem:

  • Izteikt vēlēšanos iepazīties ar jūsu personas datiem un to apkopošanas un pārvaldības principiem.
  • Pieprasīt kļūdainu, neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu, kā arī šo datu dzēšanu vai to lietošanas ierobežošanu, ja tam ir juridisks pamats.
  • Pieprasīt jūsu personas datu pārsūtīšanu citam datu kontrolierim vai pārsūtīt tieši jums.
  • Nepiekrist jūsu personas datu apstrādes principiem, ja tie tiek apstrādāti, pārkāpjot likumos noteiktās prasības.
  • Ja jūsu dati tiek apstrādāti atsevišķi, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei.
  • Ja pastāv aizdomas, ka jūsu personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi, pārkāpjot jūsu tiesības, jūs varat vērsties pie Datu valsts inspekcijas un iesniegt sūdzību. Ja radusies problēma, Ordoline iesaka sazināties ar mums, lai mēģinātu atrast labāko risinājumu.

Kontaktinformācija

Ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības, lūdzu, sazinieties ar mums:
UAB Ordoline
Adrese: A. Vivulskio str. 7, Viļņa, LT-03162, Lietuva
info@ordoline.com
+370 687 847 28

Politikas atjauninājums

Mēs paturam tiesības periodiski atjaunināt un mainīt mūsu Privātuma politiku. Mēs jūs informēsim par jebkādām izmaiņām mūsu vietnē. Apmeklētājam ir jāapzinās, ka, turpinot lietot šo tīmekļa vietni, viņš piekrīt privātuma politikas izmaiņām.