Kā darbojas Ordoline

01

Lietošanas padomi

Nākamās vizītes laikā ārsts pacientu instruē, kā lietot un kopt ortodontiskās kapes.

02

Kapju pārbaude un iepakošana nosūtīšanai

Ordoline kapes ir izgatavotas no PET-G termoplastiskā poliestera, lai tās būtu gandrīz neredzamas, ērtas un efektīvas. Ordoline centrā katra kape tiek rūpīgi izgriezta atbilstoši pacienta smaganu līnijām, lai novērstu smaganu recesiju. Pēc tam kapes tiek pulētas ar rokām, lai nodrošinātu visaugstāko komfortu. Pēdējā ražošanas posmā izgatavotās kapes tiek rūpīgi pārbaudītas, iepakotas un ir gatavas nosūtīšanai ārstējošajam ārstam.

Digitālais ārstēšanas plāns

03

Iepazīšanās ar ārstēšanas plānu (pirms kapju ražošanas uzsākšanas)

Nākamās vizītes laikā ārsts digitālā vizuālizācijā pacientam rāda ārstēšanas plānu, zobu kustības un plānoto rezultātu. Ja pacients ir gatavs uzsākt ārstēšanu, sākas ortodontisko kapju izgatavošana. Vispirms tiek izgatavoti zobu stāvokļa 3D modeļi – katram ārstēšanas posmam. Šie modeļi tiek izmantoti, lai simulētu paredzamās zobu kustības un izgatavotu kapju komplektu vēlamā rezultāta sasniegšanai.

04

Digitālā ārstēšanas plāna izveide

Vispirms ir jāizveido svarīgākā daļa – digitālais ārstēšanas plāns. Plāns ir kā ceļvedis, kurā vizuāli aprakstīts viss ārstēšanas process, nepieciešamās zobu kustības un ārstēšanas ilgums, lai sasniegtu vēlamos rezultātus. Šo ārstēšanas plānu vēlāk izmanto, lai izgatavotu vajadzīgo ortodontisko kapju komplektu un sekotu līdzi ārstēšanas progresam. Katru plānu rūpīgi sagatavo apmācīti zobu tehniķi un ortodonti, izmantojot jaunākās digitālās tehnoloģijas, Ordoline programmatūru un zinātniski pierādītus ārstēšanas protokolus. Lai nodrošinātu visaugstāko ārstēšanas plānu kvalitāti un tūlītēju pielietojamību, Ordoline izmanto dubultās kontroles sistēmu. Katru ārstēšanas plānu rūpīgi pārbauda Ordoline sertificētu ortodontu komanda, un tikai pēc viņu apstiprinājuma plāns tiek nosūtīts ārstam galīgai pārbaudei.

05

Ordoline sertificētās klīnikas apmeklējums

Pēc sertificētas Ordoline klīnikas apmeklējuma, ārsts Ordoline komandai nosūta pacienta zobu digitālo skenējumu kopā ar papildu informāciju par zobu veselības stāvokli un vēlamajiem ārstēšanas rezultātiem. Kad šī informācija ir saņemta, Ordoline uzsāk ortodontisko kapju plānošanas un izgatavošanas procesu.