Jaunākās paaudzes ortodontiskās kapes – mūsdienīgai ārstēšanai un dzīves kvalitātes uzlabošanai

Mūsu misija ir palīdzēt ārstiem sasniegt labākus ortodontiskās ārstēšanas rezultātus, izmantojot jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēmu.

Mēs sniedzam efektīvu un ērtu zobu taisnošanas risinājumu. Esam pārliecināti, ka zobu regulēšanas kapes ir ortodontiskās ārstēšanas nākotne, kā arī pareizā izvēle veselīga un skaista smaida radīšanai.

Kāpēc pacienti izvēlas Ordoline

Starptautiskie ražotāji

Vietējie ražotāji

Ārstēšanas cena

Ārstēšanas cena

Ārstēšanas garantija

Ārstēšanas garantija

Iespēja mainīt visu zobu pozīciju

Iespēja mainīt visu zobu pozīciju

Ārstēšanas kvalitātes papildu kontrole

Ārstēšanas kvalitātes papildu kontrole

Ērta ikdienas lietošana

Ērta ikdienas lietošana

Sarežģītu gadījumu ārstēšana

Sarežģītu gadījumu ārstēšana

Atbalsts ārstam

Atbalsts ārstam

Ortodontisko kapju atšķirības

Nav iekļauti nekādi palīgelementi. Zobu kustības ir atkarīgas tikai no kapju materiāla. Ļoti ierobežota ārstēšana, tāpēc šī pieeja ir paredzēta tikai viegliem gadījumiem. Ārstēšanas prognozēšanai trūkst precizitātes.

Lai palīdzētu ārstēšanā, tiek izmantoti elementāri palīglīdzekļi, piemēram, stiprinājumi. Ir iespējama lielāka zobu kustība ar labāku kontroli.

Digitālajā ārstēšanas plānā automātiski tiek integrēts plašs palīgierīču klāsts, piemēram, pre-aktivācijas punkti un gumijas (elastiki), lai nodrošinātu nepieciešamās zobu kustības. Veiksmīga ārstēšana ir iespējama visos gadījumos - no vienkāršiem līdz sarežģītiem. Rezultāti tiek precīzi prognozēti.

Veiksmīga ārstēšana ir atkarīga no vairākiem dalībniekiem:

  • zinātniekiem

  • Ordoline komandas

  • ārstiem

  • Tevis

Mums visiem ir viens mērķis - sasniegt vislabāko ārstēšanas rezultātu, vienlaikus nodrošinot maksimālu komfortu un estētiku. Tava labsajūta, pašapziņa un veselīgs smaids ir mūsu galvenā motivācija, aizraušanās un apņemšanās.

Veiksmīgs rezultāts sadarbībā ar tavu ārstējošo ārstu

Mēs, Ordoline komanda, labi apzināmies, ka ārstēšanu veic zobārsts, nevis kape kā tāda. Zobārsti, sadarbojoties ar Ordoline, saņem ne tikai izgatavotos kapju komplektus, bet arī precīzu ārstēšanas plānu, kā arī visus nepieciešamos ortodontiskos rīkus, instrukcijas, ārstēšanas norādījumus, pastāvīgu un uzticamu atbalstu no mūsu speciālistiem. Salīdzinājumam: iedomājies auto rallija komandu, kurā stūrmanis rāda automašīnas vadītājam pareizo ceļu, lai varētu uzvarēt sacensībās. Mūsu gadījumā Ordoline ir stūrmanis, kurš ir kopā ar zobārstu visu ceļu: pirms ārstēšanas, ārstēšanas laikā un pēc tās. Turklāt, pateicoties mūsu rūpēm par vispārējo zobu veselību, mēs palīdzam zobārstiem nodrošināt pilnvērtīgu ārstēšanas risinājumu, ņemot vērā katra pacienta individuālās vajadzības.

Zobu taisnošanas vēsture

Kapes

21. gadsimts

Kapes ir pilnībā izmainījušas ortodontisko ārstēšanu. Tās ir izņemamas, izgatavotas no caurspīdīgas medicīniskās plastmasas, padarot zobu taisnošanu maz pamanāmu. Šī zobu taisnošanas metode ir precīzāka, ērtāka un notiek īsākā laikā nekā iepriekš zināmās zobu koriģēšanas metodes. Sarežģītāku gadījumu ārstēšanai tiek izmantotas papildu ortodontiskie līdzekļi.

Breketes mūsdienās

20. gadsimts

Zobi tiek taisnoti ar metāla stieples un pie zobiem piestiprinātu brekešu palīdzību, veicot vilkšanas kustības. Arī mūsdienās breketes ir populārākais zobu taisnošanas veids. Tās ir palīdzējušas ortodontiem ārstēt pacientus un palielināt zobu taisnošanas pieejamību.

Tērauda plāksnes

20. gadsimts

70. un 80. gados bija izplatītas ar tērauda lentām pilnībā aplīmētas breketes, kas tika uzliktas apkārt katram zobam. Šo brekešu uzlikšana bija ļoti laikietilpīgs process. Visa komplekta uzlikšana parasti bija 8 stundu pārbaudījums. Katram zobam nedēļu pirms breketes uzlikšanas tika izveidota vieta, ievietojot atdalītāju — elastīgu gredzenu, kas piespieda katru zobu pavirzīties.

Stīpa no stieplēm

19. gadsimts

Pusapaļa ierīce, kas tika piestiprināta tieši uz zobiem. Tā bijusi iedvesmas avots Pjēra Fošāra (Pierre Fauchard) grāmatai "The Surgeon's Dentist".

Fošāra "Bandeau"

18. gadsimts

1728. gadā franču zobārsts Pjērs Fošārs (Pierre Fauchard) publicēja grāmatu "The Surgeon's Dentist" ar veselu nodaļu par zobu taisnošanas veidiem. Viņš izmantoja ierīci, ko sauc par "Bandeau" — pakavveida dārgmetāla gabalu, kas palīdzēja paplašināt zobu loku.

Zelta stieple Ēģiptē

900. g. p.m.ē.

Vai zināji, ka šie sasniegumi ir tikai neliela daļa no ortodontiskās ārstēšanas vēstures, kas aizsākās jau senajā Ēģiptē? Pirmais mēģinājums taisnot zobus tika atrasts seno ēģiptiešu mūmijās. Daudzām atrastajām mūmijām ap zobiem bija metāla stieples, kurām bija piestiprināts ketguts (diegi no maziem ragiem, zarnām).

Mēs veidojam ortodontijas nākotni

Jaunākās paaudzes tehnoloģijas, inovācijas un mērķtiecība ir mums ļāvusi pacelt ortodontisko ārstēšanu augstākā līmenī. Mūsu augsti kvalificētu speciālistu komanda un modernākās digitālās tehnoloģijas nodrošina efektīvu, paredzamu un precīzu ārstēšanu. Esam kļuvuši par ekspertiem digitālo ārstēšanas plānu izstrādē, kas spēj ārstēt pat vissarežģītākos gadījumus. Kopā ar mūsu sertificētajiem zobārstiem veidojam ortodontijas digitālo nākotni.