Ārstēšanas process

Ordoline ir maz pamanāmas ortodontiskās kapes, kas saudzīgi virza zobus vēlamajā pozīcijā. Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns un digitālā 3D vizualizācijā var redzēt, kāds būs gala rezultāts vēl pirms ārstēšanas uzsākšanas.

 • Izabella

  "Es beidzot smaidu ar prieku!"

 • Markuss

  "Man bija problēmas sakošļāt ēdienu. Pēc ārstēšanas ar kapēm šī problēma ir atrisināta."

 • Gabriela

  "Ilgāku laiku nebiju apmierināta ar savu smaidu, bet nevēlējos uzsākt ortodontisko ārstēšanu ar breketēm. No draudzenes uzzināju par kapēm. Nešauboties, izvēlējos šo zobu taisnošanas metodi."

 • Kristians

  "Vairāki ārsti teica, ka man var palīdzēt tikai breketes. Par laimi, Ordoline kapes tika galā ar uzdevumu lieliski."

 • Jūlija

  "Sasniegtais rezultāts bija labāks nekā es cerēju. Esmu priecīga, ka izvēlējos Ordoline kapes."

 • Artūrs

  "Es, tāpat kā daudzi citi, biju pieradis pie saviem šķībajiem zobiem. Par zobu taisnošanu sāku domāt tikai tad, kad mans ārsts pastāstīja par problēmām, kas var rasties nākotnē. Izlēmu iztaisnot zobus un izvēlējos kapes. Redzot rezultātu, nožēloju, ka to neizdarīju jau krietni agrāk."

 • Daniela

  Es izvēlējos iztaisnot zobus ar kapēm, jo pirms tam biju dzirdējusi ļoti labas atsauksmes. Kā arī tas ir ļoti ērts, vienkāršs un efektīvs zobu taisnošanas veids. Kapes ir nepamanāmas, kas ļauj justies komfortabli. Esmu ļoti priecīga un pateicīga Ordoline, iegūstot skaistu smaidu. Tagad jūtos daudz pārliecinātāka par sevi.

  Pirms
  Pēc
 • Lota

  Pēc Ordoline lietošanas novērtēju ne tikai fantastisko smaidu, bet izcilo zobu higiēnu, kas man krietni uzlabojās zobu taisnošanas procesā. Bez liekas domāšanas, uzņemtos to vēlreiz, ja vajadzētu - tas ir tik ļoti, ļoti tā vērts! Iesaku ikvienam parūpēties par savu zobu veselību un skaistumu kopā ar Ordoline.

  Pirms
  Pēc
 • Sofija

  Ārstēšanas sākumā Sofijai bija vairākas problēmas, kuras viņa vēlējās novērst. Ar Ordoline kapēm 12 mēnešu Sofija ieguva jaunu, skaistu un veselīgu smaidu.

  Pirms
  Pēc
 • Ādams

  Ierodoties uz pirmo vizīti pie ārsta, Ādamam bija vairākas nelielas spraugas starp zobiem gan augšējā, gan apakšējā žoklī. Ārstēšanas ilgums: 8 mēneši.

  Pirms
  Pēc
 • Anna

  Ir situācijas, kad vēlamā rezultāta sasniegšanai nepieciešama interdisciplinārā ārstēšana, kad papildus tiek izmantotas vēl citas ārstēšanas metodes. Piemēram, zobu venīri, smaganu plastiskās operācijas vai lūpu korekcijas ar hialuronskābes injekcijām. Šāda ārstēšanas pieeja tiek izmantota Annas gadījumā, lai panāktu vislabāko galarezultātu.

  Pirms
  Pēc

Uzzini galarezultātu pirms ārstēšanas uzsākšanas

Ar Ordoline 3D ārstēšanas plānošanas tehnoloģijas palīdzību varēsi redzēt visu ārstēšanas procesu un galarezultātu vēl pirms ārstēšanas uzsākšanas.

Ārstēšanas plāna paraugs

Ko mūsu pacienti saka par Ordoline?

Sofija
Visvairāk mani pārsteidza tas, cik ātri varēju iztaisnot zobus. Kapes ir patiešām maz pamanāmas. Tās ir ērti lietot ikdienā.
Mantas
Šo zobu taisnošanas metodi ļoti iesaku aktīva dzīvestila piekritējiem. Kapes netraucē arī ceļojot. Viegli varu apvienot ikdienas gaitas ar ortodontisko ārstēšanu.