Jaunākās paaudzes zobu taisnošanas kapju sistēma labākai ārstēšanai un dzīves kvalitātei

Mūsu misija ir palīdzēt ārstiem sasniegt labākus ortodontiskās ārstēšanas rezultātus, izmantojot modernu jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēmu. Mēs nodrošinām labāko zobu taisnošanas risinājumu. Mēs ticam, ka zobu regulēšanas kapes ir ortodontiskās ārstēšanas nākotne, un tā ir pareizā izvēle gan vienkāršās estētikas uzlabošanas situācijās, gan sarežģītos gadījumos.

Kāpēc ārsti izvēlas Ordoline

Starptautiskie ražotāji

Vietējie ražotāji

Cena

Cena

Iespēja mainīt visu zobu pozīciju

Iespēja mainīt visu zobu pozīciju

Ārstēšanas garantija

Ārstēšanas garantija

Ārstēšanas kvalitātes papildu kontrole

Ārstēšanas kvalitātes papildu kontrole

Dažādu ortodontisko rīku izmantošana

Dažādu ortodontisko rīku izmantošana

Dubultās kontroles sistēma

Dubultās kontroles sistēma

Sākotnējā ārstēšanas plāna kvalitāte un atbilstība

Sākotnējā ārstēšanas plāna kvalitāte un atbilstība

Sarežģītu gadījumu ārstēšana

Sarežģītu gadījumu ārstēšana

Resursi un apmācība

Resursi un apmācība

Atbalsts no vietējā pārstāvja

Atbalsts no vietējā pārstāvja

Ortodontisko kapju atšķirības

Nav iekļauti nekādi palīgelementi. Zobu kustības ir atkarīgas tikai no kapju materiāla. Ļoti ierobežota ārstēšana, tāpēc šī pieeja ir paredzēta tikai viegliem gadījumiem. Ārstēšanas prognozēšanai trūkst precizitātes.

Lai palīdzētu ārstēšanā, tiek izmantoti elementāri palīglīdzekļi, piemēram, stiprinājumi. Ir iespējama lielāka zobu kustība ar labāku kontroli.

Digitālajā ārstēšanas plānā automātiski tiek integrēts plašs palīgierīču klāsts, piemēram, pre-aktivācijas punkti un gumijas (elastiki), lai nodrošinātu nepieciešamās zobu kustības. Veiksmīga ārstēšana ir iespējama visos gadījumos - no vienkāršiem līdz sarežģītiem. Rezultāti tiek precīzi prognozēti.

Veiksmīga ārstēšana ir atkarīga no vairākiem dalībniekiem:

  • zinātniekiem

  • ārstiem

  • Ordoline komandas

  • Tevis

Mums visiem ir viens mērķis - sasniegt vislabākos ārstēšanas rezultātus, vienlaikus nodrošinot maksimālu ērtumu un estētiku. Pacientu labsajūta, pašapziņa un veselīgs smaids ir mūsu galvenā motivācija, aizraušanās un apņemšanās.

Mēs sasniedzam vēlamos rezultātus, sadarbojoties ar ārstiem.

Mēs, Ordoline komanda, labi apzināmies, ka ārstēšanu veic zobārsts, nevis kape kā tāda. Zobārsti sadarbojoties ar Ordoline, saņem ne tikai izgatavotos kapju komplektus, bet arī precīzu ārstēšanas plānu, kā arī visus nepieciešamos ortodontiskos rīkus, instrukcijas, ārstēšanas norādījumus, pastāvīgu un uzticamu atbalstu no mūsu speciālistiem. Salīdzinājumam: iedomājies auto rallija komandu, kurā stūrmanis rāda automašīnas vadītājam pareizo ceļu, lai varētu uzvarēt sacensībās. Mūsu gadījumā Ordoline ir stūrmanis, kurš ir kopā ar zobārstu visu ceļu: pirms ārstēšanas, ārstēšanas laikā un pēc tās. Turklāt, pateicoties mūsu rūpēm par vispārējo zobu veselību, mēs palīdzam zobārstiem nodrošināt pilnvērtīgu ārstēšanas risinājumu, ņemot vērā katra pacienta individuālās vajadzības.

Mēs veidojam ortodontijas nākotni

Jaunākās paaudzes tehnoloģijas, inovācijas un mērķtiecība ir mums ļāvusi pacelt ortodontisko ārstēšanu augstākā līmenī. Mūsu augsti kvalificētu speciālistu komanda un modernākās digitālās tehnoloģijas nodrošina efektīvu, paredzamu un precīzu ārstēšanu. Esam kļuvuši par ekspertiem digitālo ārstēšanas plānu izstrādē, kas spēj ārstēt pat vissarežģītākos gadījumus. Kopā ar mūsu sertificētajiem zobārstiem veidojam ortodontijas digitālo nākotni.