Kāpēc ārsti kļūst par Ordoline partneriem?

Nav tādu zobu, kurus ārsti, kas strādā ar Ordoline, nevar iztaisnot. Kā Ordoline partneris tu pievienosies profesionāļu komandai, kas sniegs iespēju uzlabot sniegto pakalpojumu klāstu. Sadarbojoties ar mums, varēsi saviem pacientiem piedāvāt zobu iztaisnošanu ar ortodontiskajām kapēm.

Nav zobu, kurus ārsti, kas strādā ar Ordoline, nevarētu iztaisnot.

Sertificēti Ordoline ortodonti veic visu digitālo ārstēšanas plānu kvalitātes pārbaudi, lai nodrošinātu visaugstākos kvalitātes standartus un tūlītēju pielietojamību. Viņi arī konsultē un nodrošina ikdienas palīdzību Ordoline ārstiem, ja tas ir nepieciešams. Lai nodrošinātu ērtu un ātru informācijas apmaiņu, ārsti un Ordoline komanda sazinās Ordoline ārstēšanas platformā, ko var izmantot gan datorā, gan mobilajā tālrunī.

Lai ārstētu pat vissarežģītākos gadījumus, Ordoline ārstēšanas protokolos ir integrēts plašs ortodontisko rīku klāsts, piemēram, stiprinājumi, gumijas, mini implanti, ķirurģiskie šabloni u.c. Ja ārstēšanai nepieciešams izmantot šos rīkus, Ordoline komanda sniedz detalizētas instrukcijas un konsultācijas ārstiem, kā tos pareizi izmantot.

Ordoline atbalsta komanda sniegs palīdzību un ieteikumus mūsu sadarbības partneriem ikdienas darbā, gan par ārstēšanas plānu, gan arī par nepieciešamo izmeklējumu veikšanu. Atbalsta komandas speciālisti palīdzēs ārstiem, kuriem ir pieredze darbā ar ortodontijas kapēm, kā arī sniegs nepieciešamo atbalstu tiem ārstiem, kuri vēl tikai sāk savā ikdienas darbā izmantot šo zobu regulēšanas un sakodiena koriģēšanas metodi.

Ordoline ortodontiskās kapes tiek ražotas mūsu rūpnīcā Eiropas Savienībā. Izmantojam jaunākās tehnoloģijas, materiālus un procedūras, lai nodrošinātu visaugstākos kvalitātes standartus.

Mūsu misija ir palīdzēt ārstiem sasniegt labākus ortodontiskās ārstēšanas rezultātus ar modernu jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēmu. Ordoline ārstējošajiem ārstiem tiek nodrošināta sākotnējā sertifikācijas apmācība un turpmākā izglītība Ordoline Akadēmijā, lai paplašinātu ārstēšanas klāstu, pilnveidotu tehniskās prasmes un praktiskās iemaņas. Apmācības vada augsti kvalificēti vietējie un starptautiskie lektori un eksperti ortodontijas jomā.

Kāpēc ārsti izvēlas Ordoline

Starptautiskie ražotāji

Vietējie ražotāji

Cena

Cena

Iespēja mainīt visu zobu pozīciju

Iespēja mainīt visu zobu pozīciju

Ārstēšanas garantija

Ārstēšanas garantija

Ārstēšanas kvalitātes papildu kontrole

Ārstēšanas kvalitātes papildu kontrole

Dažādu ortodontisko rīku izmantošana

Dažādu ortodontisko rīku izmantošana

Dubultās kontroles sistēma

Dubultās kontroles sistēma

Sākotnējā ārstēšanas plāna kvalitāte un atbilstība

Sākotnējā ārstēšanas plāna kvalitāte un atbilstība

Sarežģītu gadījumu ārstēšana

Sarežģītu gadījumu ārstēšana

Resursi un apmācība

Resursi un apmācība

Atbalsts no vietējā pārstāvja

Atbalsts no vietējā pārstāvja

Ko par Ordoline saka ārsti?

Dr. Robertas Kirlys
Dr. Andrius Pocevicius

MŪSU SADARBĪBAS PARTNERI

Sazinies ar mums

    Šo vietni aizsargā reCAPTCHA un Google Privātuma politika, un tiek piemēroti Pakalpojumu sniegšanas noteikumi.
    contact_image