Ārstēšanas process

Ordoline ir Eiropas Savienībā ražotu ortodontisko kapju sistēma, kas saudzīgi virza zobus vēlamajā pozīcijā. Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns un digitālā 3D vizualizācijā var redzēt, kāds būs gala rezultāts vēl pirms ārstēšanas uzsākšanas.

Konsultācija un diagnostika

Pieraksties pie ārsta kādā no Ordoline sertificētajām klīnikām.

  • Konsultācija un 3D skenēšana
  • Ārstēšanas plāna sagatavošana

Ārstēšanas plāns

Ordoline izveidos tieši tev piemērotu ārstēšanas plānu un individuālas kapes, ko patstāvīgi mainīsi ik pēc 14 dienām.

  • Ārstēšanas plāna apskate un pirmo kapju saņemšana
  • Kontroles vizītes
  • Ārstēšanas rezultāta novērtējums

 

Ārstēšanas rezultāta saglabāšana

Pēc zobu iztaisnošanas tev būs jānēsā noturošā nakts kape jeb reteineris.

  • Ārstēšanas rezultāta saglabāšana
  • Smaidi katru dienu!

Apskati pirms/pēc

Pacients 1

Ārstēšanas sākumā Monikai bija vairākas problēmas, kuras viņa vēlējās novērst: zobu saspiestība, zobu nobīde un šaurs zobu loks. Izmantojot mūsu ortodontiskās kapes, tikai 12 mēnešu laikā tika atrisinātas visas šīs problēmas, un Monika ieguva jaunu, skaistu un veselīgu smaidu.

Pacients 2

Ierodoties uz pirmo vizīti pie ārsta, Jānim bija vairākas nelielas spraugas starp zobiem gan augšējā, gan apakšējā žoklī. Turklāt dažiem zobiem bija nepieciešama neliela rotācija. Izmantojot Ordoline kapes, ārstēšanas process aizņēma astoņus mēnešus, lai Jānis sasniegtu vēlamo rezultātu un kāroto smaidu.

Pacients 3

Ir situācijas, kad vēlamā rezultāta sasniegšanai nepieciešama interdisciplinārā ārstēšana, kad papildus tiek izmantotas vēl citas ārstēšanas metodes. Piemēram, zobu venīri, smaganu plastiskās operācijas vai lūpu korekcijas ar hialuronskābes injekcijām. Šāda ārstēšanas pieeja tiek izmantota, lai panāktu vislabāko galarezultātu.