Ārstēšanas process

Ordoline ir Eiropas Savienībā ražotu ortodontisko kapju sistēma, kas saudzīgi virza zobus vēlamajā pozīcijā. Katram pacientam tiek sagatavots individuāls ārstēšanas plāns un digitālā 3D vizualizācijā var redzēt, kāds būs gala rezultāts vēl pirms ārstēšanas uzsākšanas.

Konsultācija un diagnostika izvēlētajā klīnikā

Pacients reģistrējas pirmreizējai konsultācijai un izmeklējumiem sertificētā Ordoline klīnikā.

  • Izvēlies klīniku un pieraksties uz konsultāciju
  • Konsultācija un 3D skenēšana/ zobu nospiedums
  • Ārstēšanas plāna sagatavošana

Zobu taisnošana ar Ordoline

Ordoline izveidos individuālu ārstēšanas plānu un kapes. Saņemsi ārstēšanas plāna detalizētas instrukcijas.

  • Ārstēšanas plāna apskate un pirmo kapju nodošana
  • Kontroles vizītes
  • Ārstēšanas rezultāta novērtējums

Rezultāta noturēšana

Pēc zobu iztaisnošanas tie ir jānotur iegūtajā pozīcijā. To palīdz izdarīt noturošā nakts kape jeb reteineris.

  • Rezultāta saglabāšana

Apskati pirms/pēc

Pacients 1

Ārstēšanas sākumā Monikai bija vairākas problēmas, kuras viņa vēlējās novērst: zobu saspiestība, zobu nobīde un šaurs zobu loks. Izmantojot mūsu ortodontiskās kapes, tikai 12 mēnešu laikā tika atrisinātas visas šīs problēmas un Monika ieguva jaunu, skaistu un veselīgu smaidu.

Pacients 2

Ierodoties uz pirmo vizīti pie ārsta, Jānim bija vairākas nelielas spraugas starp zobiem gan augšējā, gan apakšējā žoklī. Turklāt dažiem zobiem bija nepieciešama neliela rotācija. Izmantojot Ordoline kapes, ārstēšanas process aizņēma astoņus mēnešus, lai Jānis sasniegtu vēlamo rezultātu un kāroto smaidu.

Pacients 3

Ir situācijas, kad vēlamā rezultāta sasniegšanai nepieciešama interdisciplinārā ārstēšana, kad papildus tiek izmantotas vēl citas ārstēšanas metodes. Piemēram, zobu venīri, smaganu plastiskās operācijas vai lūpu korekcijas ar hialuronskābes injekcijām. Šāda ārstēšanas pieeja tiek izmantota, lai panāktu vislabāko galarezultātu.