Nav zobu, kurus mēs nevaram iztaisnot kopīgiem spēkiem

Jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēma labākai ārstēšanai

02
MŪSU SASNIEGUMI

Veiksmīgi ārstējam 99,5 % gadījumu

Pateicoties inovatīvām tehnoloģijām, pārbaudītiem ārstēšanas protokoliem un dažādiem ortodontiskiem rīkiem, Ordoline ir pierādījis ortodontisko kapju efektivitāti, veiksmīgi ārstējot arī vissarežģītākos gadījumus.

02
MŪSU SASNIEGUMI

Ārstēšanas soļi

  • Distalizācija
  • Rotācija
  • Proklinācija
  • Paplašināšana
  • Ekstrūzija
04
Rezultāti

Precīzs un paredzams ārstēšanas rezultāts

Iepazīsti efektīvu zobu taisnošanas metodi, kas nodrošina precīzi plānotus rezultātus un īsāku ārstēšanas laiku.

Apskati pirms/pēc
05
ORTODONTISKO KAPJU ATŠĶIRĪBAS

Nav iekļauti nekādi palīgelementi. Zobu kustības ir atkarīgas tikai no kapju materiāla. Ļoti ierobežota ārstēšana, tāpēc šī pieeja ir paredzēta tikai viegliem gadījumiem. Ārstēšanas prognozēšanai trūkst precizitātes.

Lai palīdzētu ārstēšanā, tiek izmantoti elementāri palīglīdzekļi, piemēram, stiprinājumi. Ir iespējama lielāka zobu kustība ar labāku kontroli.

Digitālajā ārstēšanas plānā automātiski tiek integrēts plašs palīgierīču klāsts, piemēram, pre-aktivācijas punkti un gumijas (elastiki), lai nodrošinātu nepieciešamās zobu kustības. Veiksmīga ārstēšana ir iespējama visos gadījumos - no vienkāršiem līdz sarežģītiem. Rezultāti tiek precīzi prognozēti.

05
MŪSU APŅEMŠANĀS

Nav zobu, kurus ārsti, kas strādā ar Ordoline, nevarētu iztaisnot.

Ordoline sniedz iespēju ārstiem uzlabot savas klīnikas sniegto pakalpojumu klāstu, ieviešot digitālās zobārstniecības risinājumus un padarot ārstēšanas procesu daudz paredzamāku. Mēs piedāvājam produktu, nepieciešamos risinājumus un, pats galvenais, ikdienas atbalstu, lai to sasniegtu.

Kļūsti par sadarbības partneri

Sertificēti Ordoline ortodonti veic visu digitālo ārstēšanas plānu kvalitātes pārbaudi, lai nodrošinātu visaugstākos kvalitātes standartus un tūlītēju pielietojamību. Viņi arī konsultē un nodrošina ikdienas palīdzību Ordoline ārstiem, ja tas ir nepieciešams. Lai nodrošinātu ērtu un ātru informācijas apmaiņu, ārsti un Ordoline komanda sazinās Ordoline ārstēšanas platformā, ko var izmantot gan datorā, gan mobilajā tālrunī.

Lai ārstētu pat vissarežģītākos gadījumus, Ordoline ārstēšanas protokolos ir integrēts plašs ortodontisko rīku klāsts, piemēram, stiprinājumi, gumijas, mini implanti, ķirurģiskie šabloni u.c. Ja ārstēšanai nepieciešams izmantot šos rīkus, Ordoline komanda sniedz detalizētas instrukcijas un konsultācijas ārstiem, kā tos pareizi izmantot.

Ordoline atbalsta komanda sniegs palīdzību un ieteikumus mūsu sadarbības partneriem ikdienas darbā, gan par ārstēšanas plānu, gan arī par nepieciešamo izmeklējumu veikšanu. Atbalsta komandas speciālisti palīdzēs ārstiem, kuriem ir pieredze darbā ar ortodontijas kapēm, kā arī sniegs nepieciešamo atbalstu tiem ārstiem, kuri vēl tikai sāk savā ikdienas darbā izmantot šo zobu regulēšanas un sakodiena koriģēšanas metodi.

Ordoline ortodontiskās kapes tiek ražotas mūsu rūpnīcā Eiropas Savienībā. Izmantojam jaunākās tehnoloģijas, materiālus un procedūras, lai nodrošinātu visaugstākos kvalitātes standartus.

Mūsu misija ir palīdzēt ārstiem sasniegt labākus ortodontiskās ārstēšanas rezultātus ar modernu jaunākās paaudzes ortodontisko kapju sistēmu. Ordoline ārstējošajiem ārstiem tiek nodrošināta sākotnējā sertifikācijas apmācība un turpmākā izglītība Ordoline Akadēmijā, lai paplašinātu ārstēšanas klāstu, pilnveidotu tehniskās prasmes un praktiskās iemaņas. Apmācības vada augsti kvalificēti vietējie un starptautiskie lektori un eksperti ortodontijas jomā.